Kancelaria parafialna

Poniedziałek:  9.00 – 9:30

Czwartek:  18:00 – 19:00 W razie konieczności po każdej wieczornej mszy świętej

1.Dzisiaj zbiórka  zgodnie z zaleceniem przewodniczącego KEP. na uchodźców.

2.Dzisiaj ,również  można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny,

           a w przyszłą niedzielę będą rozprowadzane świece wigilijne Caritas 7 i 15 zł.

3.Rozpoczęliśmy Advent  zapraszam  dzieci ,młodzież i dorosłych na Msze Roratnie      

  • w poniedziałek , środę i piątek  o g. 7.00  
    • we wtorek i czwartek  o 17.00 , a w  sobotę o g. 8.00

4.W przyszłą niedzielę kolekta na Diecezję i Seminarium Duchowne.  

5.Składamy serdeczne  Bóg zapłać za ofiarę na zakup opału na probostwo 

                kwota 3200 zł, częśc pójdzie na poktycie wydatków na fundusz remontowy.

6.Do sprzątania kościóła zapraszam  mieszkańców z ul. Brynickiej i Rolnej.

7.W tym tygodnniu przeżywamy I piątek miesiąca, spowiedź przed każdą Mszą, 

                                                                                                        dzieci w czwartek od g.16.30

8.W piątek po Mszy roratniej od g.18.00  Adoracja Najśw. Sakramentu.

7.Przypominamy o opłacie za wywóz śmieci z cmentarza za rok 2021 , opłaty można wrzucić do skrzynki w kościele, lub przekazać pani Ewie Buszka w kiosku.

9.Intencje Mszalne  na przyszły rok są  przyjmowane   w g. kalcelaryjnych , również telefonicznie  ( 284 95 80 )

   

  

 

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE


  

 

 

                        

                              

 

                                                                      

                        

                   

BOŻE CIAŁO 2020

        

       

                                                                                                                                           

Informacje dotyczące życia duszpasterskiego

————————————–

Poradnia Życia Rodzinnego spotkania dla narzeczonych

w parafii Narodzenia NMP. w Żyglinie
nr. telefonu 669 541 629
——————————————————

Interwencyjna Grupa Modlitewna

W naszej parafii istnieje Interwencyjna Grupa Modlitewna do której można się zwrócić o modlitwę w różnych intencjach za żyjących i wysyłać anonimowo SMS-a na
telefon kontaktowy 696 943 625
Zachęcamy do korzystania z tej formy pomocy modlitewnej.

——————————————————

§. KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
w każdy I wtorek miesiąca o g. 18.00

§. NOWENA DO MBN.POMOCY w III wtorek miesiąca o g. 18.00

§. ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH
w każdą I niedzielę miesiąca po Mszy św. o g. 7.30

§. ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU w każdy I piątek miesiąca


Spotkania Kręgu Bibijnego odbywają się w każdą   środę o g. 18.45 w salce , sedecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.

———————————————-

Nr. konta parafialnego 32 8463 0005 2001 0051 7205 0001

Nr. konta remontowego; 94 1240 1343 1111 0010 9534 7669

================================
CHRZTY 2016 – 18 osób ochrzczonych
CHRZTY 2017 – 26 osób ochrzczonych
CHRZTY 2018 – 22 osoby ochrzczone CHRZTY 2019 – 21 osoby ochrzczone CHRZTY 2020 – 24 osoby ochrzczone

CHRZTY 2021

  1. Dolibóg Antoni
  2. Szeja Milena
  3. Bogacki Wiktor
  4. Krzycka Oliwia
  5. Graca Alicja
  6. Graca Natalia
  7. Dragon Maria
  8. Mizerska Aleksandra
  9. Miernik Maja
  10. Zawacka Julia
  11. Dolibóg Krzysztof
  12. Golek Leon
  13. Miś Wiktor
  14. Bramowski Aurelia
  15. Bramowska Julia
  16. Ochman Kinga
  17. Sienniak Miłosz
  18. Skowronek Oliwia

===========================

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

                 

ŚLUB 2016 zawarło 5 par
ŚLUB 2017 zawarło 6 par
ŚLUB 2018 zawarło 9 par Ślub 2019 zawarło 3 pary

ŚLUBY 2021

1.Natalia Gajda z Oskarem Olejnik

2.Martyna Pyka z Dawidem Lesiak

3.Joanna Dziewior z Mirosławem Ziaja

4. Anna Dziewior z Mariuszem Dąbrowskim

5. Maria Ochman z Arturem Jandras

6. Martyna Spałek z Karolem Godlewskim

===========================
POGRZEBY 2016 zmarło 18 osób
2017 zmarło 18 osób
2018 zmarło 24 osoby 2019 zmarło 27 osób 2020 zmarło 24 osób

Pogrzeby 2021

  1. Kąkol Leszek
  2. Glombik Andrzej
  3. Papla Genowefa
  4. Imiolczyk Rudolf
  5. Rabsztain Elfryda
  6. Siwy Stanisław
  7. Pośpiech Leonard
  8. Krystyna Niewdana
  9. Stanisław Kotala
  10. Krystyna Niewęgłowska
  11. Eugenia Dudek
  12. Jolanta Skrobek
  13. Szurgacz Sabina
  14. Paweł Knapik
  15. Łucja Galbas
  16. Stefania Szeja
  17. Kamińska Joanna
  18. Siwy Jan
  19. Wiatrek Teresa
  20. Kalus Joachim
  21. Bramowski Andrzej
  22. Idzik Teresa
  23. Marian Gurbała
  24. Czapla Helmut
  25. Marian Lysik
  26. Joachim Najuch
  27. Rajmund Jagoda
  28. Jan Dziuk